Kadra

Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Partyzantów 7
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 
Tel/Fax. : (22) 775-27-30, 775-29-83

e-PUAP:  /opsnowydwormaz/skrytka

 

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej

Elżbieta Mikiel, e.mikiel@opsndm.pl

Księgowość

Monika Osica - główny księgowy - numer wewnętrzny 111, monika.osica@opsndm.pl
Edyta Grzybowska - starsza księgowa - numer wewnętrzny 112, edyta.grzybowska@opsndm.pl

Monika Tupaj - inspektor ds. księgowości - numer wewnętrzny 112, m.tupaj@opsndm.pl
Małgorzata Olbryś - inspektor ds. księgowości - numer wewnętrzny 112, m.olbrys@opsndm.pl

Kasa

Jolanta Wiącek - specjalista - numer wewnętrzny 115, j.wiacek@opsndm.pl

Sekretariat/ Administracja

  Edyta Znarowska - podinspektor - numer wewnętrzny 110, e.znarowska@opsndm.pl

Ewa Polkowska - specjalista ds. administracyjno-biurowych - numer wewnętrzny 110, e.polkowska@opsndm.pl

Dział Dodatków Mieszkaniowych

Anna Zych - inspektor - numer wewnętrzny 114, a.zych@opsndm.pl
Anita Kwiecińska - inspektor - numer wewnętrzny 114, a.kwiecinska@opsndm.pl

Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

Anita Strzelczak - kierownik działu - numer wewnętrzny 105, a.strzelczak@opsndm.pl

Świadczenia rodzinne, świadczenia wychowawcze 500+, świadczenie Dobry Start 300+

Obsługa interesantów według liter alfabetu:  C, D, B, Y, Ł - numer wewnętrzny 104, 118, 119 lub 120

i.kulik@opsndm.pl

l.saks@opsndm.pl

m.sobieszek@opsndm.pl

m.frankowska@opsndm.pl

Obsługa interesantów według liter alfabetu:  T, R, O, L, H, Ż,J - numer wewnętrzny 104, 118, 119 lub 120

i.kulik@opsndm.pl

l.saks@opsndm.pl

m.sobieszek@opsndm.pl

 m.frankowska@opsndm.pl

Lidia Saks - podinspektor  - numer wewnętrzny 118, l.saks@opsndm.pl
Obsługa interesantów według liter alfabetu: E, G, M, U, A

Martyna Sobieszek - inspektor - numer wewnętrzny 119, m.sobieszek@opsndm.pl
Obsługa interesantów według liter alfabetu:  K. F

Monika Frankowska - inspektor  - numer wewnętrzny 120, m.frankowska@opsndm.pl
Obsługa interesantów według liter alfabetu:N, I, P, W

Iwona Kulik - inspektor - numer wewnętrzny 104, i.kulik@opsndm.pl
Obsługa interesantów według liter alfabetu: S, Ś, Z

Paulina Piekarska - podinspektor,
Wioleta Zajączkowska - inspektor,
Agata Podwiązka - inspektor


Fundusz alimentacyjny

Bożena Piekut - starszy inspektor - numer wewnętrzny 117, b.piekut@opsndm.pl
Urszula Rostkowska - starszy referent - numer wewnętrzny 117, u.rostkowska@opsndm.pl


Dział Pomocy Środowiskowej

Agnieszka Pogorzelska - kierownik działu - numer wewnętrzny 103, a.pogorzelska@opsndm.pl

Mariola Grzybowska - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 8 ) - numer wewnętrzny 121, m.grzybowska@opsndm.pl
Marta Śpiewak - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 5 ) - numer wewnętrzny 121, m.spiewak@opsndm.pl
Katarzyna Adamkiewicz - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 10) - numer wewnętrzny 113, k.adamkiewicz@opsndm.pl
Malwina Kowalska - starszy pracownik socjalny ( Rejon 2 ) - numer wewnętrzny 125, m.kowalska@opsndm.pl
Wioletta Parulska- starszy pracownik socjalnyRejon 4 ) - numer wewnętrzny 124, w.parulska@opsndm.pl
Agnieszka Ciszewska - starszy specjalista pracy socjalnej - koordynator ( Rejon 6 ) - numer wewnętrzny 126, a.ciszewska@opsndm.pl
Marzena Skoczylas - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 11 ) - numer wewnętrzny 126, m.skoczylas@opsndm.pl
Monika Kapczyńska - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 3 ) - numer wewnętrzny 123, m.kapczynska@opsndm.pl
Anna Mroczkowska - starszy specjalista pracy socjalnej  ( Rejon 9 ) - numer wewnętrzny 123, a.mroczkowska@opsndm.pl
Renata Sepczyńska - Cienkosz - starszy pracownik socjalny  ( Rejon 12 ) - numer wewnętrzny 113, r.cienkosz@opsndm.pl
Justyna Wrzesińska - specjalista pracy socjalnej ( Rejon 1 - numer wewnętrzny 125, j.wrzesinska@opsndm.pl
Małgorzata Osińska - Pujer - starszy specjalista pracy socjalnej, koordynator usług opiekuńczych (Rejon) - numer wewnętrzny 124, m.osinska-pujer@opsndm.pl
Aleksandra Grabczak - specjalista pracy socjalnej, a.grabczak@opsndm.pl

 

Monika Klukowska - starszy asystent rodziny - numer wewnętrzny 122, m.klukowska@opsndm.pl

Klub Senior+

Mariola Grzybowska - kierownik

Pielęgniarki - numer wewnętrzny 127


Anna Nowak 
Jolanta Ocipka 
Elżbieta Pawelczyk

Opiekunki 

Ewa Dymska
Krystyna Kopania 
Katarzyna Milej
Bożena Nowosiad
Anna Roszczyk
Dorota Grabiec
Alina Bylińska
Karolina Rączka

 

Nowodworskie Centrum Przeciwdziałania Wykluczeniu Cyfrowemu

Adam Fabryc - referent ds. obsługi Nowodworskiego Centrum Przeciwdziałania Wykluczeniu Cyfrowemu w ramach utrzymania projektu „Równe szanse dla osób niepełnosprawnych oraz w trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej – eInclusion” 

Sprzątaczki

Irena Jabłońska
Alina Kołodziejska
Anna Rutkowska

 

Ośrodek wparcia - numer wewnętrzny 107

Irena Majewska
Bogdan Jeziorski

Obsługa

Irena Majewska
Bogdan Jeziorski

Dział techniczny i informatyczny - numer wewnętrzny 116

Wojciech Gębala - informatyk
Roman Wiącek - kierowca

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Irek Bronikowski
(2015-04-28 11:42:14)
Ostatnio zmodyfikował:
Wojciech Gębala
(2020-10-23 13:34:42)