Kadra

Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Partyzantów 7
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 
Tel/Fax. : (22) 775-27-30, 775-29-83

e-PUAP:  /opsnowydwormaz/skrytka

 

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej

Elżbieta Mikiel, dyrektor@opsndm.pl

Z-ca Dyrektora

Iwona Kuczera; i.kuczera@opsndm.pl

Księgowość

Monika Osica - główny księgowy - numer wewnętrzny 111, monika.osica@opsndm.pl
Monika Tupaj - inspektor ds. księgowości - numer wewnętrzny 112, m.tupaj@opsndm.pl
Anna Zakrzewska - inspektor ds. księgowości - numer wewnętrzny 112, a.zakrzewska@opsndm.pl

Kasa

Jolanta Wiącek - specjalista - numer wewnętrzny 115, j.wiacek@opsndm.pl

Sekretariat/ Dział Administracji i Usług Społecznych

Martyna Sobieszek - kierownik działu Administracji i Usług Społecznych - numer wewnętrzny 118 - m.sobieszek@opsndm.pl 
Marta Bziuk - sekretarka - numer wewnętrzny 110, m.bziuk@opsndm.pl
Paweł Kołodziej - pomoc administracyjna - numer wewnętrzny 110, p.kolodziej@opsndm.pl
Justyna Michałowska - referent - numer wewnętrzny 118 - j.michałowska@opsndm.pl

Dział Dodatków Mieszkaniowych

Anna Zych - inspektor - numer wewnętrzny 114, a.zych@opsndm.pl
Anita Kwiecińska - inspektor - numer wewnętrzny 114, a.kwiecinska@opsndm.pl

Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

Anita Strzelczak - kierownik działu - a.strzelczak@opsndm.pl

Świadczenia rodzinne

Agata Podwiązka - obsługa interesantów według liter alfabetu: D,F,G,I,K,L,R,Y,Z,Ż - numer wewnętrzny - 120 - a.podwiazka@opsndm.pl
Lidia Saks - obsługa interesantów według liter alfabetu: A,B,E,Ł,M,O,P,Ś,U - numer wewnętrzny -
 104 - l.saks@opsndm.pl
Monika Frankowska - obsługa interesantów według liter alfabetu: C,H,J,N,S,T,W - numer wewnętrzny - 
120 - m.frankowska@opsndm.pl

Karta  Dużej Rodziny

Czyste powietrze

Refundacja Gaz

Fundusz alimentacyjny

Dorota Matwiejczuk - obsługa interesantów według liter alfabetu: A-M - fundusz alimentacyjny - numer wewnętrzny -  117 - d.matwiejczuk@opsndm.pl
Elżbieta Wrona - obsługa interesantów według liter alfabetu: N-Ż - fundusz alimentacyjny - numer wewnętrzny - 117 - e.wrona@opsndm.pl
Urszula Naporska - podinspektor


Dział Pomocy Środowiskowej

Agnieszka Pogorzelska - kierownik działu - numer wewnętrzny 103, a.pogorzelska@opsndm.pl

Mariola Grzybowska - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 8 ) - numer wewnętrzny 121, m.grzybowska@opsndm.pl
Marta Śpiewak - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 5 ) - numer wewnętrzny 121, m.spiewak@opsndm.pl
Katarzyna Adamkiewicz - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 10) - numer wewnętrzny 113, k.adamkiewicz@opsndm.pl
Malwina Kuleta - starszy pracownik socjalny - numer wewnętrzny 125, m.kowalska@opsndm.pl
Wioletta Parulska- starszy pracownik socjalnyRejon 4 ) - numer wewnętrzny 124, w.parulska@opsndm.pl
Agnieszka Ciszewska - starszy specjalista pracy socjalnej - koordynator ( Rejon 6 ) - numer wewnętrzny 126, a.ciszewska@opsndm.pl
Marzena Skoczylas - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 11 ) - numer wewnętrzny 126, m.skoczylas@opsndm.pl
Monika Kapczyńska - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 3 ) - numer wewnętrzny 123, m.kapczynska@opsndm.pl
Renata Sepczyńska - Cienkosz - starszy pracownik socjalny  ( Rejon 12 ) - numer wewnętrzny 113, r.cienkosz@opsndm.pl
Aleksandra Grabczak - specjalista pracy socjalnej, a.grabczak@opsndm.pl

Małgorzata Głuśniewska - specjalista pracy socjalnej ( Rejon 7 ) - numer wewnętrzny 124, m.glusniewska@opsndm.pl
Wanda Wołosowicz - specjalista pracy socjalnej - numer wewnętrzny 123, w.wołosowicz@opsndm.pl

Magdalena Gałązka - asystent rodziny - numer wewnętrzny 188, m.galazka@opsndm.pl|

Klub Senior+

Mariola Grzybowska - kierownik
Marta Bziuk

Pielęgniarki - numer wewnętrzny 127

Jolanta Ocipka 

Opiekunki 

Krystyna Kopania 
Katarzyna Milej
Anna Roszczyk
Dorota Grabiec
Karolina Rączka

Małgorzata Trybuch

Ośrodek wparcia - numer wewnętrzny 107

Anna Rutkowska
Grażyna Czekaj

Obsługa

Anna Rutkowska
Grażyna Czekaj

Dział techniczny i informatyczny - numer wewnętrzny 116

Wojciech Gębala - informatyk
Roman Wiącek - kierowca

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Bronikowski Irek
(2015-04-28 11:42:14)
Ostatnio zmodyfikował:
Gębala Wojciech
(2024-06-11 12:59:16)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki