☰ Menu
Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim
Grafika zawierająca herb Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim

Niedziela 13.06.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Kadra

Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Partyzantów 7
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 
Tel/Fax. : (22) 775-27-30, 775-29-83

e-PUAP:  /opsnowydwormaz/skrytka

 

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej

Elżbieta Mikiel, dyrektor@opsndm.pl

Księgowość

Monika Osica - główny księgowy - numer wewnętrzny 111, monika.osica@opsndm.pl
Monika Tupaj - inspektor ds. księgowości - numer wewnętrzny 112, m.tupaj@opsndm.pl
Małgorzata Olbryś - inspektor ds. księgowości - numer wewnętrzny 112, m.olbrys@opsndm.pl

Kasa

Jolanta Wiącek - specjalista - numer wewnętrzny 115, j.wiacek@opsndm.pl

Sekretariat/ Administracja

Edyta Znarowska - podinspektor - numer wewnętrzny 110, e.znarowska@opsndm.pl
Marta Bziuk - sekretarka - numer wewnętrzny 110, m.bziuk@opsndm.pl

Dział Dodatków Mieszkaniowych

Anna Zych - inspektor - numer wewnętrzny 114, a.zych@opsndm.pl
Anita Kwiecińska - inspektor - numer wewnętrzny 114, a.kwiecinska@opsndm.pl

Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

Anita Strzelczak - kierownik działu - a.strzelczak@opsndm.pl

Świadczenia rodzinne, świadczenia wychowawcze 500+, świadczenie Dobry Start 300+

Wioleta Zajączkowska - inspektor - obsługa interesantów według liter alfabetu:  B, C, D, H, Ł, O - w.zajaczkowska@opsndm.pl

Lidia Saks - podinspektor - obsługa interesantów według liter alfabetu:  A, G, J, M, U - l.saks@opsndm.pl

Martyna Sobieszek - inspektor - obsługa interesantów według liter alfabetu: F, K, L, Ż - m.sobieszek@opsndm.pl

Monika Frankowska - inspektor - obsługa interesantów według liter alfabetu: E, I, N, P, T, W, Y - m.frankowska@opsndm.pl

Iwona Kulik - inspektor - obsługa interesantów według liter alfabetu: R, S, Ś, Z - i.kulik@opsndm.pl

Paulina Piekarska - podinspektor,
Agata Podwiązka - inspektor

Fundusz alimentacyjny

Bożena Piekut - starszy inspektor - b.piekut@opsndm.pl
Urszula Rostkowska - starszy referent - u.rostkowska@opsndm.pl


Dział Pomocy Środowiskowej

Agnieszka Pogorzelska - kierownik działu - numer wewnętrzny 103, a.pogorzelska@opsndm.pl

Mariola Grzybowska - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 8 ) - numer wewnętrzny 121, m.grzybowska@opsndm.pl
Marta Śpiewak - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 5 ) - numer wewnętrzny 121, m.spiewak@opsndm.pl
Katarzyna Adamkiewicz - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 10) - numer wewnętrzny 113, k.adamkiewicz@opsndm.pl
Malwina Kowalska - starszy pracownik socjalny ( Rejon 2 ) - numer wewnętrzny 125, m.kowalska@opsndm.pl
Wioletta Parulska- starszy pracownik socjalnyRejon 4 ) - numer wewnętrzny 124, w.parulska@opsndm.pl
Agnieszka Ciszewska - starszy specjalista pracy socjalnej - koordynator ( Rejon 6 ) - numer wewnętrzny 126, a.ciszewska@opsndm.pl
Marzena Skoczylas - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 11 ) - numer wewnętrzny 126, m.skoczylas@opsndm.pl
Monika Kapczyńska - starszy specjalista pracy socjalnej ( Rejon 3 ) - numer wewnętrzny 123, m.kapczynska@opsndm.pl
Anna Mroczkowska - starszy specjalista pracy socjalnej  ( Rejon 9 ) - numer wewnętrzny 123, a.mroczkowska@opsndm.pl
Renata Sepczyńska - Cienkosz - starszy pracownik socjalny  ( Rejon 12 ) - numer wewnętrzny 113, r.cienkosz@opsndm.pl
Justyna Wrzesińska - specjalista pracy socjalnej ( Rejon 1 - numer wewnętrzny 125, j.wrzesinska@opsndm.pl
Małgorzata Osińska - Pujer - starszy specjalista pracy socjalnej, koordynator usług opiekuńczych (Rejon) - numer wewnętrzny 124, m.osinska-pujer@opsndm.pl
Aleksandra Grabczak - specjalista pracy socjalnej, a.grabczak@opsndm.pl

 

Monika Klukowska - starszy asystent rodziny - numer wewnętrzny 122, m.klukowska@opsndm.pl
Magdalena Gałązka - asystent rodziny - numer wewnętrzny 122, m.galazka@opsndm.pl

Klub Senior+

Mariola Grzybowska - kierownik

Pielęgniarki - numer wewnętrzny 127

Anna Nowak 
Jolanta Ocipka 
Elżbieta Pawelczyk

Opiekunki 

Krystyna Kopania 
Katarzyna Milej
Bożena Nowosiad
Anna Roszczyk
Dorota Grabiec
Alina Bylińska
Karolina Rączka

 

Nowodworskie Centrum Przeciwdziałania Wykluczeniu Cyfrowemu

 - referent ds. obsługi Nowodworskiego Centrum Przeciwdziałania Wykluczeniu Cyfrowemu w ramach utrzymania projektu „Równe szanse dla osób niepełnosprawnych oraz w trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej – eInclusion” 

Sprzątaczki

Irena Jabłońska
Anna Rutkowska

 

Ośrodek wparcia - numer wewnętrzny 107

Irena Majewska
Bogdan Jeziorski

Obsługa

Irena Majewska
Bogdan Jeziorski

Dział techniczny i informatyczny - numer wewnętrzny 116

Wojciech Gębala - informatyk
Roman Wiącek - kierowca

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Irek Bronikowski
(2015-04-28 11:42:14)
Ostatnio zmodyfikował:
Wojciech Gębala
(2021-03-09 12:59:33)
 
liczba odwiedzin: 187941

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X